İş Güvenliği Ataşehir

Entepe İş Güvenliği Ataşehir ‘de Seçkin Firmalarda

ataşehir osgb
Ataşehir OSGB Entepe İş Güvenliği Ataşehir , Platin Grup markasının geliştirilmesi , kalite yönetimi sisteminin kurulması ve uygulanması , iş sağlığı hizmeti , iş güvenliği hizmeti ve hijyen eğitimi veren bir kurum olarak Platin Grup işyerleri ne hizmet sunar ve danışmanlık hizmeti verir. Üsküdar ‘dan  başlayan ; Çamlıca, Ünalan , Bulgurlu , Şerifali , Ferhatpaşa Küçükbakkalköy , İçerenköy Bostancı ‘ya kadar bölgede bulunan bir çok işyerine hizmet sunar.

Ataşehir  OSGB İş Güvenliği Hizmet Süreci
Entepe Ataşehir OSGB bölgesinde başta Platin Group  olmak üzere ; özel okullar  , sanayi kuruluşları , İnşaat ve mimarlık firmaları ve bir çok işyerine İş Güvenliği hizmeti kapsamında Risk analizi ve risk değerlendirmesi , acil durum Planı hizmeti sunmaktadır. Kaliteli iş güvenliği hizmeti sunmak eğitim, yönetim , iş sağlığı ve güvenliği konusunda tanınan bilinen bir firmadır.
İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin sunulması amacıyla hizmet alma zorunluluğu olan işyerleri ne işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı atayarak sağlık ve güvenliği hizmet sürecini başlatır. İşe giriş sağlık muayenesi ve sağlık raporu verilmesi , işyeri ‘nin sağlık koşullarına uygunluğunun sağlanması , iş eğitimleri ,  risk analizi, risk değerlendirmesi , acil durum planı , işyeri nin güvenli hale getirilmesi , iş güvenliği eğitimlerinin verilmesi Ataşehir iş güvenliği kapsamında sunduğumuz hizmetlerdendir.

Ataşehir  OSGB İş Güvenliği  (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) İş Tecrübesi
Entepe  Ataşehir OSGB İş Güvenliği firması , risk analizi firması , iş sağlığı ve güvenliği eğitim firması olarak önce Ataşehir , daha sonra çekmeköy ‘de olmak üzere 15 yıllık geçmişi olan firmamız bu bölgede bir çok işyeri ne hizmet vermiş ve bu işyeri tarafından işini bilen , zamanında tamamlayan , tecrübesi ve yönetim anlayışı ile farkını ortaya koyan bir firma olarak tanınmaktadır. Ataşehir OSGB firması olarak 15 yıllık tecrübe ile işimiz.

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

B. Furkan Yayla

Bir cevap yazın

İLETİŞİM

Adres:Mimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad. Özge Sok. No:1 Zin D Plaza K:3 Daire:11
Çekmeköy – İSTANBUL
Tel    : 0 216 577 49 49
Gsm  : 0 549 640 10 33
Fax   : 0 216 576 35 01
E-Posta: info@entepeosgb.com.tr

BİZE ULAŞIN