İş Güvenliği Çekmeköy

İş güvenliği çekmeköy ‘de Karadeniz mutfağının doğal ürünleri , hijyenik ortamı, güler yüzlü servisi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine sunan İstanbul ‘un nadide mekanlarından biri.

Çekmeköy Karadeniz Sofrası , İş Güvenliği Çekmeköy, Kalite Yönetim sistemi ve Gıda Güvenliği Yönetim sistemini  uygular, personeline iş sağlığı , iş güvenliği ve hijyen eğitimleri aldırır. Doğal ve organik ürünlerin üretilmesine, temizlik ve hijyene çok önem verir.  İş sağlığı ve Güvenliği , eğitim ve danışmanlık hizmetleri Entepe OSGB iş güvenliği çekmeköy tarafından atanan işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı danışman ve eğitimciler tarafından verilmektedir.

İş Güvenliği Çekmeköy Entepe OSGB, Karadeniz Sofrası markasının oluşturulması , kalite yönetimi sisteminin kurulması ve uygulanması ,iş sağlığı hizmeti, iş güvenliği hizmeti ve hijyen eğitimi veren bir kurum olarak Karadeniz sonrasına hizmet sunar ve danışmanlık hizmeti verir. Aynı şekilde Beykoz ‘dan Şile ‘yeye kadar ; Çavuşbaşı, Taşdelen, Alemdağ , Ömerli  bölgesinde yer alan  işyerlerine  üst düzeyde iş güvenliği , eğitim ve danışmanlık hizmeti sunabilmektedir. 

İş Güvenliği Çekmeköy Entepe OSGB
iş güvenliği çekmeköy bölgesinde başta Karadeniz Sofrası olmak üzere ; özel okullar , sağlık kuruluşları , ilaç firmaları , sanayı kuruluşları , İnşaat firmaları , ve bir çok işyerine İş Güvenliği hizmeti kapsamında Risk analizi ve risk değerlendirmesi , acil durum Planı hizmeti sunmaktadır. Kaliteli iş güvenliği hizmeti sunmak eğitim, yönetim , iş sağlığı ve güvenliği konusunda tanınan bilinen bir firmadır.
İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin sunulması amacıyla hizmet alma zorunluluğu olan işyerlerine işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı atayarak sağlık ve güvenliği hizmet sürecini başlatır. İşe giriş sağlık muayenesi ve sağlık raporu verilmesi , işyerinin sağlık koşullarına uygunluğunun sağlanması , iş eğitimleri ,  risk analizi, risk değerlendirmesi , acil durum planı , işyerinin güvenli hale getirilmesi , iş güvenliği eğitimlerinin verilmesi iş güvenliği kapsamında sunduğumuz hizmetlerdendir. 

İş Güvenliği Çekmeköy Entepe OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi)
iş güvenliği çekmeköy firması , risk analizi firması , iş sağlığı ve güvenliği eğitim firması olarak Ataşehir ve çekmeköy ‘de 15 yıllık geçmişi olan firmamız bu bölgede bir çok işyerine hizmet vermiş ve bu işyerleri tarafından işini bilen , zamanında tamamlayan , tecrübesi ve yönetim anlayışı ile farkını ortaya koyan bir firma olarak tanınmaktadır.

 

Bir cevap yazın

İLETİŞİM

Adres:Mimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad. Özge Sok. No:1 Zin D Plaza K:3 Daire:11
Çekmeköy – İSTANBUL
Tel    : 0 216 577 49 49
Gsm  : 0 549 640 10 33
Fax   : 0 216 576 35 01
E-Posta: info@entepeosgb.com.tr

BİZE ULAŞIN