Kurumsal OSGB Entepe İş Sağlığı ve Güvenliği

Kurumsal OSGB iş güvenliği yaklaşık 20 yıllık eğitim yönetim ve sistem tecrübesine sahip.

Kurumsal OSGB İş Güvenliği Entepe 2001 yılından beri eğitim, yönetim, danışmanlık ve iş güvenliği yönetimi konularında faaliyetlerine devam etmektedir. 2013 yılı tibarı ile Ortak Sağlık Güvenlik birimi olan, sürekli büyüme trendinde olan sektörün kumsal köklü firmalarından biridir. Sloganımız “iş güvenliği hizmeti kurumsal firmmalardan alınır” dır.Kurumsal olmayan firmaların bu sektörde kalıcı olamayacaklarının bilincindeyiz. Sürekli gelişme anlayışı kalite politikamız ve değerlerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

kurumsal osgb iş güvenliği
Entepe OSGB, Hizmet kapsamında ISO 9001 Kalite ve OHSAS 18001 Yönetim sistemlerini uygulayan ve belgelendiren, insan merkezli, müşteri odaklı ve sürekli gelişme anlayışı ile sizlere sağlıklı, güvenli ve kalıcı hizmetler sunmak temel amacımızdır.

Kalite yönetimi, OHSAS iş sağlığı ve güvenliği yönetimi, insan kaynakları yönetimi ve süreç yönetimini içine alan bir entegre bir sistem içinde ekip ruhu ile çalışarak, etkili verimli ve proaktif yalaşımla sürekli iyileşerek hedeflere ulaşmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir