Kurumsal

Entepe OSGB Sağlık ve İş Güvenliği Hiz. Tic. Ltd. Şti

Entepe OSGB 2001 yılından beri kurumsal firmalara Kalite, iş sağlığı ve iş güvenliği Yönetim Sistemleri başta olmak üzere Eğitim, Yönetim ve Danışmanlık hizmetleri sunduk. MEB onaylı mesleki eğitimler verdik.

2013 yılı itibariyle 6331 sayılı yasa kapsamında iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetleri sunmak üzere Entepe OSGB – Ortak Sağlık ve Güvenlik birimini oluşturduk.
Entepe OSGB, Hizmet kapsamında ISO 9001 Kalite ve OHSAS 18001 Yönetim sistemlerini uygulayan ve belgelendiren, insan merkezli, müşteri odaklı ve sürekli gelişme anlayışı ile sizlere sağlıklı, güvenli ve kalıcı hizmetler sunmak temel amacımızdır.

Entepe OSGB, 04.09.2013 tarinde bakanlıktan Ortak Sağlık ve Güvenlik birimi olarak yetkilendirilmis bier kuruluştur. Entepe OSGB bünyesinde çok sayıda tecrübeli iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi bulundurmaktadır. Özellikle inşaat, sanayi, gıda, tekstil , eğitim kurumları, turizm, yönetim ofislei, kimya, metal, sağlık, makina, imalat ve hizmet sektörlerinde iş sağlığı ve güvenliği konularında tecrübeye sahiptir.

Entepe OSGB ‘de Kalite ve İSG yönetim sistemleri ve  İSG-Tkip sistemleri ile hizmetin sunulması etkin yönetilmesi ve takibı  sağlanmakta, müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Kalite ve İSG politkalarımız doğrultusunda yasa ve yönetmeliklere bağlı kalınmak kaydıyla müşteri ile sözleşme yapılarak bu doğrultuda hizmet sunulmaktadır.

Kalite ve müşteri odaklı olmanın yanında insan kaynakları yönetimi konusunda insan merkezli değerler yönetimine önem veriyor ve ekip çalışmasını özendirmeye çalışıyoruz. İş sağlığı ve iş güvenliği krurlmal firmaların işidir diyerek yola cıktık. Bu açıdan bakıldığında İnsan kaynaklarını doğru yönetilmediği takdirde hiç bir şeyin doğru yönetilmeyeceğini savunuyoruz. Doğru yönetimle ölçülebilen izlenebilen ve hataları /kazaları önleme yeteneği olan bir sisteme ihtiyaç vardır. Butün bu değerlerin bir arada ele alınması kalite yönetimi ile mümkün olabilecektir. Kalite yönetimi, OHSAS iş sağlığı ve güvenliği yönetimi, insan kaynakları yönetimi ve süreç yönetimini içine alan bir şemsiye altında ekip ruhu ile çalışarak, etkili verimli ve proaktif yalaşımla sürekli iyileşerek hedeflere ulaşmaktır.

Entepe OSGB bu anlayışla süreçlerini tanımladı, etkin sistemler kurdu. Bunu sürdürmek ve sürekli iyileştirmek amacındadır.

Necati ALOĞLU

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
Genel Koordinatör

İLETİŞİM

Adres:Mimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad. Özge Sok. No:1 Zin D Plaza K:3 Daire:11
Çekmeköy – İSTANBUL
Tel    : 0 216 577 49 49
Gsm  : 0 549 640 10 33
Fax   : 0 216 576 35 01
E-Posta: info@entepeosgb.com.tr

BİZE ULAŞIN

. Entepe OSGB, vavada online casino'nun finansal desteği ile işletilmektedir. Bağlantı üzerinden kayıt olarak 100 freespin ve ilk para yatırma işleminizde 1000 $ 'a kadar kazanacaksınız. z-library Sitede Windows ve Office'in tam işlevselliğine, kmspico indir'e erişin.