İş güvenliği Sabiha Gökçen ‘de

Entepe Iş Güvenliği Sabiha Gökçen ‘de

İş Güvenliği Sabiha Gökçen ‘de neden önemli? Hava limanı değince aklımıza hız, konfor, ucak, uzak mesafeler, konfor ve zvarlı geliyor. buradayız.

iş güvenliği sabiha gökçen

Hava Limanında yer hizmetleri olarak, rent acar, Restoran&Cafe, alış veriş merkezleri, otopark hizmetleri, Bankacılık işlemleri reklam ve sigortacılık işlemleri, temizlik ve kargo hizmetleri, en önemlisi Güvenlik hizmetleri. Bütün bunlar ha alanı hızında kalitesinde ve konforunda olmalı. Sağlık ve İş Güvenliği içerisinde yürütülmeli birde uluslararası kalitede olmalı tam bize göre bir iş. Sabiha Gökçen ‘de Yanı iş Güvenliği olmalı, entepe olmalı, kaliteli olmalı, estetik ve güzel olmalı.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı İstanbul’un 2. havalimanı. Havalimanı ismini, dünyanın ilk Türkiye’nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen’den almıştır. Havalimanının temeli Şubat 1998 tarihinde atılmış, Ocak 2001 tarihinde bitirilmiştir.

Havalimanı, Malaysia Airports tarafından işletilmektedir. Yer hizmetleri, operasyon, kargo ve güvenlik işlemleri kısa adı ISG olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı İşletme A.Ş. tarafından yürütülmektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı, Türkiye ‘nin en işlek ikinci havalimanıdır.

Terminal Yapısı

Yeni terminal binası yıllık 25 milyon yolcu kapasitesine sahiptir, yurt içi ve yurt dışı uçuşları aynı çatı altında yapılmaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın terminali ve eklerinde yaklaşık; 4.700 araç ve 4 katlı otopark, Kara ve hava tarafından ayrı girişleri olan havalimanı oteli,  check-in kontuarları, ve self check in kontuarları,

Güvenlik ve Acil Durumlar

Tüm birimleri olağanüstü durumlar için erken uyarı sistemlerine sahiptir. Güvenlik için nöbetçi kulübeleri ile  çevrelenmiş terminal binalarındaki bütün girişler akıllı kart sistemiyle denetlenmektedir. Havalimanının iç ve dış mekanlarını sürekli gözetim altında tutan çok sayıda hareketli kameraların çektiği görüntüler ise çok sayıda ekran tarafından izlenir.

Yangın, yetkisiz kart kullanımı gibi acil durumlarda söz konusu noktaya yönelen kameralar görüntüyü aynı anda dijital ortamda kaydetmektedir. Havalimanı güvenlik sistemi içinde ayrıca fiziki temasa ve harekete karşı duyarlı çift sarılımlı çit sistemi ve yeni nesil x-ray cihazları da mevcuttur. Uyuşturucudan plastik patlayıcıya, silahlardan tarihi eserlere birçok maddeyi ayırmaya yeteneğine sahip bu cihazlar, yolcunun bagajını check-in bankosuna tesliminden sonra devreye girer ve sakıncalı cismin tespitinde güvenlik birimini doğrudan uyarır.

Bir cevap yazın

İLETİŞİM

Adres:Mimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad. Özge Sok. No:1 Zin D Plaza K:3 Daire:11
Çekmeköy – İSTANBUL
Tel    : 0 216 577 49 49
Gsm  : 0 549 640 10 33
Fax   : 0 216 576 35 01
E-Posta: info@entepeosgb.com.tr

BİZE ULAŞIN

. Entepe OSGB, vavada online casino'nun finansal desteği ile işletilmektedir. Bağlantı üzerinden kayıt olarak 100 freespin ve ilk para yatırma işleminizde 1000 $ 'a kadar kazanacaksınız. z-library Sitede Windows ve Office'in tam işlevselliğine, kmspico indir'e erişin.