Blog için katagori arşivi

İş Güvenliği Hizmetleri

İş Güvenliği Hizmetleri İstanbul Entepe OSGB ‘de yükseliyor. İstanbul iş güvenliği Hizmetleri sunan Entepe OSGB firmalar arasında, iş sağlığı ve güvenliğinin tesisinde iş güvenliği hizmetleri sunulması ve gerekli eğitimlerin verilmesi konularında ÇSGB tarafından yetkilendirilmiş kurumsal firmaların öncüsüdür.

Devamını oku

İş Güvenliği Eldiveni Seçimi Kullanımı ve Önemi

İş güvnliği eldiveni işyerindeki risklerin önlenmesinin veya yeterli derecede azaltılmasının, teknik tedbirlere dayalı toplu korunma ya da iş organizasyonu veya çalışma yöntemleri ile sağlanamadığı durumlarda kullanılacak kişisel koruyucu donanımların özelliklerini göz önüne alarak teslim edilen eldivenin kullanım alanını ve kullanılmaması gereken iş niteliklerini belirlenir.

Devamını oku

A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

A sınıfı iş güvenliği uzmanı nasıl olunur? A sınıfı iş güvenliği uzmanı çok tehlikeli iş yapan işyerlerinde görevlendirilirler. A sınıfı uzmanı olabilmek için uzun bir süreçten geçmek gerekiyor.

Devamını oku

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Çalışma Alanları

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Kimdir? B Sınıfı İş Güvenliği uzmanı Tehlikeli iş yapan işyerlerinde görevlendirilirler. 4 yıllık teknik okullarda mezun olanlar. Mimar, Mühendis, kimyager, biyolog, fizikci, teknik öğretmen) Çalışma Bakanlığının açmış olduğu kurslara katılardan ve ÖSYM nin açmış olduğu sınavlarda başarılı Sınavlarda başarılı B sınıfı iş

Devamını oku

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Hangi İşyerlerinde Görev Alır.

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Kimdir? Mühendislik, Mimarlık veya 4 yıllık teknik okullarda mezun olanlar (kimyager, biyolog, fizikci, teknik öğretmen..) Çalışma Bakanlığının açmış olduğu kurslara katılardan ve ÖSYM nin açmış olduğu sınavlarda başarılı Sınavlarda başarılı C sınıfı iş güvenliği uzmanı olurlar. C Sınıfı İş Güvenliği uzmanı Az

Devamını oku

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu

Iş sağlığı ve güvenliği kanunu amacı, kapsamı ve uygulamaları Iş sağlığı ve güvenliği kanunu amacı, kapsamı ve uygulamaları; anayasamızın herkesin yaşam hakkı, varlığını korunma ve geliştirme hakkına dair 17.madde Herkesin dilediği alanda çalışma ve sözleşme hakkı 48. Madde. Güvence altına alınmıştır.

Devamını oku

OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Entepe OSGB ‘de OHSAS İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuatın ışığı altında, kuruluştaki söz konusu riskleri ortadan kaldırarak veya en aza indirerek, sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve bu ortamı yönetmektir.

Devamını oku

Entepe OSGB Kalite Yönetim Sistemi

Entepe OSGB Kalite Yönetim Sistemi ‘ni oluşturdu ve uyguluyor Kalite Yönetim Sistemi Entepe OSGB, ISO 9001Uluslararası standartlar kuruluşu (ISO) tarafından geliştirilen 9001 numaralı standart; İşletmelerin doğru yönetilmesi, dünyadaki sınırlı kaynakların verimli kullanılması, rekabet gücünün artırılması, kurumsal bir yapıya kavuşturulması ve böylece global krizlere karsı dayanıklı olması amacıyla

Devamını oku

Entepe OSGB İş Güvenliği Yönetmelikleri

İş Güvenliği Yönetmelikleri Entepe OSGB web sitesinde İş Güvenliği yönetmelikleri Entepe OSGB ve iş sağlığı ve güvenliği hizmet sağlayıcıları tarafından uygulamaların tüm aşamalarında kullanılır. Sağlanan hizmetler yönetmelikler kapsamında denetlenir.

Devamını oku

İş Sağlığı ve Güvenliğine Çevre Uygulamaları

çevre kirliliği ,iş sağlığı ve güvenliğine uygulamaları çevre kirliliği , iş sağlığı ve güvenliği ile birlikte ele alınmalıdır. He iki konudada ortak nokta insan sağlığı ve güvenliğidir.

Devamını oku

İLETİŞİM

Adres:Mimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad. Özge Sok. No:1 Zin D Plaza K:3 Daire:11
Çekmeköy – İSTANBUL
Tel    : 0 216 577 49 49
Gsm  : 0 549 640 10 33
Fax   : 0 216 576 35 01
E-Posta: info@entepeosgb.com.tr

BİZE ULAŞIN

. Entepe OSGB, vavada online casino'nun finansal desteği ile işletilmektedir. Bağlantı üzerinden kayıt olarak 100 freespin ve ilk para yatırma işleminizde 1000 $ 'a kadar kazanacaksınız. Sitede Windows ve Office'in tam işlevselliğine, kmspico indir'e erişin.