Haberler

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi

Entepe OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetiminde İnsan Kaynakları Entepe OSGB , kurumsal çalışan, insan odaklı ve uzun vadeli düşünen firmamıza; İstekli adaylar İnsan Kaynakları bölümünden CV lerini gönderebilirler.
Devamını oku

İş Güvenliği Çekmeköy

İş güvenliği çekmeköy ‘de Karadeniz mutfağının doğal ürünleri , hijyenik ortamı, güler yüzlü servisi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine sunan İstanbul ‘un nadide mekanlarından biri.
Devamını oku

İş Güvenliği Ataşehir

Entepe İş Güvenliği Ataşehir ‘de Seçkin Firmalarda
Devamını oku

Okullarda iş Güvenliğinde Tam İsabet

Okullarda iş Güvenliği İsabet Okulları ile öne çıkıyor. Okullarda iş güvenliği İsabet okullarında.  Kurulduğu 2008 yılından beri sürekli alt yapısını geliştirmekte ve yeni şubeler açarak yurdun tüm bölgelerinde potansiyel okul açabilme kabiliyetini hayata geçiriyor.
Devamını oku

Şile İş Güvenliği Hizmetleri

Şile ve Çevresinde İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti Sunan Entepe OSGB gururlu. şile iş güvenliği Entepe OSGB şile ‘de toplu konut inşaatında entepe hizmet sağlanmaya başlandı. İstanbul ‘un Karadeniz kıyısında bulunan bu şirin kasabada yer alan yemyeşil vadisiAhmetli de başlatılan bu proje bölge halkı tarafından memnuniyetle karşılandı.
Devamını oku

İLETİŞİM

Adres:Mimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad. Özge Sok. No:1 Zin D Plaza K:3 Daire:11
Çekmeköy – İSTANBUL
Tel    : 0 216 577 49 49
Gsm  : 0 549 640 10 33
Fax   : 0 216 576 35 01
E-Posta: info@entepeosgb.com.tr

BİZE ULAŞIN