İnsan Kaynakları Yönetimi

İnsan Kaynakları Yönetimi ve İş Güvenliğinde Uygulamaları

İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilmek üzere Öz Geçmiş bilgilierinizi göndermek için info@entepeosgb.com.tr

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Konu

  İletiniz

   

  İnsan Kaynakları,  Personelin araştırılması: İhtiyaç olan personel, İlan yolu ile gazete, internet sayfası veya çevremizdeki kaynaklardan araştırılır.

  Personelin seçilmesi ve değerlendirilmesi: İnsan Kaynakları, Adayların görüşmeye çağrılması mülakata alınır. Mülakat sonucu uygun adaylar belirlenir.Son kararı vermek Yönetim Kuruluna bağlıdır.

  İşe başlama ve Yerleştirme: İnsan Kaynakları, Alınmasına karar verilen personele getirmesi gereken evrakların listesi verilir. Bu evraklarla birlikte belirlenen günde iş başı yapar. İşe başlayan her personel ile Hizmet sözleşmesi yapılır.

  Oryantasyon eğitimi : Eğitim süreç akışına uygun olarak bölüm sorumlular tarafından oryantasyon eğitimi verilir.

  Eğitim ve Bilinçlendirme : Oryantasyonunu tamamlayan personelin ihtiyacı olan eğitimler belirlenir. Eğitim süreç akışına ve eğitim planına uygun olarak eğitimler verilir

  Motivasyon: Ekip çalışmasının oluşturulması ve etkinliğin artırılması için personelin motivasyonunun yüksek tutulması sağlanır. Bunun için Bölüm sorumlularından gelecek önerilere göre etkinlikler düzenlenir.

  İhtar ve uyarı sistemi: İş kanunu, Personel yönetmeliği, disiplin yönetmeliği ve belirlenmiş olan iş kurallarına uymayan personele yazılı uyarı yapılır. Uyarılara uymayan personele iş yasası gereği uygulanır.

  Performans Değerlendirme:Personelin yılda 2 defa belirlenen kriterler üzerinden performansları değerlendirilir. Bu değerlendirmeler ilgili bölüm amirleri tarafından gerçekleştirilir.

  İş Disiplini : İş Disiplin Yönetmeliğine uygun olarak oluşturulan kurallar çerçevesinde değerlendirme yapılır. İhtar, savunma ve müeyyide uygulaması yapılır.

  Personel memnuniyetinin ölçülmesi : Personel anket Formu kullanılarak anket yapılır. Ölçüm sonucunda gerekli düzeltici faaliyetler başlatılır.

  insan kaynakları yönetimi

  İK

  Bir cevap yazın

  İLETİŞİM

  Adres:Mimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad. Özge Sok. No:1 Zin D Plaza K:3 Daire:11
  Çekmeköy – İSTANBUL
  Tel    : 0 216 577 49 49
  Gsm  : 0 549 640 10 33
  Fax   : 0 216 576 35 01
  E-Posta: info@entepeosgb.com.tr

  BİZE ULAŞIN

  . Entepe OSGB, vavada online casino'nun finansal desteği ile işletilmektedir. Bağlantı üzerinden kayıt olarak 100 freespin ve ilk para yatırma işleminizde 1000 $ 'a kadar kazanacaksınız. z-library Sitede Windows ve Office'in tam işlevselliğine, kmspico indir'e erişin.