Şile İş Güvenliği Hizmetleri

Şile ve Çevresinde İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti Sunan Entepe OSGB gururlu.

şile iş güvenliği Entepe OSGB şile ‘de toplu konut inşaatında entepe hizmet sağlanmaya başlandı. İstanbul ‘un Karadeniz kıyısında bulunan bu şirin kasabada yer alan yemyeşil vadisiAhmetli de başlatılan bu proje bölge halkı tarafından memnuniyetle karşılandı.

Toplu konut işçi sağlığı ve iş güvenliği hizmetleri için İstanbul’un genelinde özellikle Anadolu yakasında ( Çekmeköy , Beykoz , Ümraniye , Sancaktepe , Sultanbeyli, Maltepe , Kadıköy , Kartal , Pendik, Tuzla Gebze ve Ataşehir… ) yer alan işyerlerine etkin hizmet veren Entepe Sağlık ve şile iş güvenliği firmasının başarılı kadrosuyla çalışmaya başladı.

15 yıllık tecrübesiyle bugüne kadar sektörün birçok önde gelen firmasına risk analizi , sağlık raporu , iş güvenliği , iş sağlığı ve güvenliği , acil durum eylem planı ve iş güvenliği eğitim hizmeti veren Entepe İş Güvenliği – OSGB Şile Toki de Entepe hizmet vermeye başladı.

Şile Toki de Şile İş Güvenliği hizmetleri ; Entepe osgb tarafından işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı atanmıştır. Atama İSG Katığ sistemine kaydedilmiştir. İşyeri yetkilisi tarafından onay verildikten sonra hizmet süreci başlatılmıştır. A sınıfı iş güvenliğ uzmanı ve İş yeri hekimi birlikte firmayı ziyret ederek çalışma alanlarını incelemiş  bir çaloşma programı yapmışlardır. ÇAlışma planına uygun olarak ve öncelikle uzmanı tarafından İş Güvenliği temel eğitimi verilmiş ve işyeri hekimi işe giriş muayeneleri, tıbbı tetkiklerden sonra sağlık raporu verilerek çalışma izinleri oluşturulmuştur. Malum tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışanlar sağlık raporu almadan ve eğitim almadan çalıştırılmalar yasaktır. İşyeri hekimi çalışanların çok tehlikeli işeri yapmalarında her hangi bir engel olmadığını ve çalışma ortamının iş sağlığı acısından uygun olduğunu denetlemiş ve rapor etmşiştir. Bu arada İş güvenliği uzmanını görevi gereği tehlikeleri tanımlamak, riskleri belirlemek, analız ederek değerlendirmek olmuştur. Risk analizi sonucu az riskli, riskli ve çok risli durum ve faaliyetler tespit edilmiştir. Çok riskli olanlardan başlamak üzere derhel düzeltici faaliyetlere geçilmiştir. Tespit ve onerilen onaylanmış ve hazır bulunan deftere kayıt edilmiş, işveren onayı ile düzeltici ve önleyici faaliyetler başlatılmıştır.

şile iş güvenliği hizmeti kurumsal firmalardan alınır sloganı ile hareket ediyor ve tüm çalışmalarımızı yönetim sistemini uygulamak süretiyle sürdürüyoruz.

 

Bir cevap yazın

İLETİŞİM

Adres:Mimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad. Özge Sok. No:1 Zin D Plaza K:3 Daire:11
Çekmeköy – İSTANBUL
Tel    : 0 216 577 49 49
Gsm  : 0 549 640 10 33
Fax   : 0 216 576 35 01
E-Posta: info@entepeosgb.com.tr

BİZE ULAŞIN